Human Design – nauka o zróżnicowaniu świata

Odkryj unikalność i pełen potencjał osoby, którą jesteś

Mandala Human Design, projekt energetyczny człowieka, nasza prawdziwa natura

Zetknąłeś się już z Human Design?

Możliwe, że znasz już podstawowe informacje o sobie – typ, autorytet, definicję, a może nawet szczegóły jak bramy i kanały. Ale czy rozumiesz, jak poszczególne elementy współgrają ze sobą i jak działa mechanika Twojego ciała w ujęciu holistycznym?

Analiza Human Design to złożony proces łączenia kolejnych składowych systemu, które dopiero w spójnym ujęciu tworzą prawdę o Tobie. Każdy z nas jest inny i jesteśmy w stanie to zobaczyć, dopiero odnosząc każdy element do całego obrazka i formy naszego unikalnego projektu.

Osoby, które trafiają na wiedzę Human Design czują się zafascynowane informacjami, które podaje ten system. Ale niewielu rozumie, jak wielka moc w nim drzemie i jest świadoma jego prawdziwego potencjału. Pragmatyczny terapeuta, wykorzystując odpowiednie sekwencje i słowa klucze, oddziaływuje bezpośrednio na kod DNA, aktywując, ukryty pod warstwą uwarunkowań, pełen potencjał tego, kim jesteśmy. Tak zaczyna się transmisja informacji na poziomie komórkowym i proces dekondycjonowania.

Dzięki temu możesz wejść prawdziwie w swój życiowy Eksperyment i odkrywać kolejne warstwy prawdziwego siebie. To niesamowita podróż, która w czasie otwiera kolejne warstwy świadomości i pozwala Ci zrelaksować się w sobie, życiu i rozumieć głęboki sens doświadczania.

Mandala Human Design, astrologia, astronomia, i'ching, kabała, czakry

Rozkoduj swoje DNA

Kiedy się urodziłeś, dobrze wiedziałeś kim jesteś. Później wszedłeś w świat ludzi, chłonąc ze świata uwarunkowania, przekonania i programy. Stopniowo zacząłeś stawać się osobą, którą myślałeś, że powinieneś być.

A co z projektem Ciebie, z którym przyszedłeś na świat?

HUMAN DESIGN POZWALA CI ZNÓW BYĆ SOBĄ!

System Human Design pozwala na precyzyjny odczyt naszego wzorcowego DNA, by odsłonić pełen potencjał osoby, którą jesteś. Urodziłeś się z konkretnym zestawem cech, talentów, systemem decyzyjnym, mechanizmem działania Twojego ciała i misją do spełnienia. I to wszystko zapisane jest w Twoim kodzie genetycznym. Jednak pod wpływem czynników zewnętrznych, w trakcie Twojego życia, zostały dopisane błędne kody i programy, które zaburzają prawidłowe działanie Twojego organizmu, a Ty nie jesteś tym, kim zostałeś zaprojektowany, by być. Działanie niezgodne z tym, co zapisane w Twoich genach, sprawia, że doświadczasz w życiu oporu, trudności i przeciwności, zarówno na planie materialnym, psychicznym i fizycznym.

Jesteśmy tutaj po to, by cieszyć się z życia, robić to, co sprawia nam radość, doświadczać i obserwować piękno tego świata. Human Design to niesamowite narzędzie, które jest w stanie pomóc nam zrozumieć jak działamy i kim jesteśmy, a tym samym żyć bez oporu. To narzędzie, które w końcu pozwala na bycie sobą, zrzucając z barków ciężar uwarunkowań i przekonań, że musimy dopasować się do społeczeństwa. 

Instrukcja obsługi do siebie

Lubię porównywać Human Design do instrukcji obsługi do każdego człowieka. W jaki sposób taki podręcznik mógłby Ci pomóc? Powiedziałby Ci, jak kierować życiem idealnie dopasowanym do tego, kim jesteś. Przedstawił Twoje talenty, umiejętności i potencjał i dał mapę do ich urzeczywistnienia. Pomógłby Ci zrozumieć w jaki sposób zostałeś zaprojektowany, jak uczestniczyć i angażować się w świat i pokazał gdzie jesteś podatny na wpływy i uwarunkowania otoczenia. Ujawnił jak działa Twój wewnętrzny system decyzyjny i system naprowadzania, który pomógłby Ci dojść tam, gdzie powinieneś i osiągnąć pełne spełnienie. 

Każdy z nas jest inny i nie ma zbiorowych poradników, jak powinniśmy działać. Każdy ma swoją indywidualną książkę i w niej powinien się zagłębić.

Więcej informacji o HD znajdziesz na blogu – zacznij TUTAJ. 

Poznaj prawdziwego siebie

System Human Design pozwala nam odpowiedzieć na tak wiele pytań, na które ludzkość przez tysiące lat szukało odpowiedzi. Wszystko jest już w Tobie, wystarczy się tylko w to zagłębić, zrozumieć i pozwolić odsłonić.

To niesamowite narzędzie, które pozwala całkowicie odmienić życie i zmienić sposób doświadczania, przebudzając naszą świadomość we wszystkim co robimy, mówimy i o czym myślimy. Jeśli jesteś gotowy, aby poeksperymentować z autentycznym sobą – trafiłeś we właściwe miejsce!

Wiedza Human Design jest w stanie odmienić nasze osobiste życie, ale także wpłynąć na kondycję świata. Nasz indywidualny wkład ma znaczenia i gdy zaczynamy wyrównywać się w swojej ścieżce, dokonujemy zmiany nie tylko w sobie, ale we wszystkim, co nas otacza.