O mnie

Alexandra Czerwińska - Human Design Guide, terapeuta i naturopata, która pomaga ludziom żyć zgodnie ze sobą

Moja droga przez Human Design

Każdy z nas jest inny. Co do tego nigdy nie miałam złudzeń. Wiedziałam o tym przez całe życie, ale zanim odkryłam Human Design, starałam się przestrzegać zasad stworzonych dla wszystkich. I to nie było w porządku. Dla mnie samej.

Teraz widzę swoją unikalność i powód, dla którego tu jestem. Rozpoznaję swoje dary i talenty i w przebudzeniu obserwuję jak pojawiają się one na płaszczyźnie mojego życia, gdy działam w zgodzie ze swoją mechaniką. Kiedy zrozumiałam, że wiele rzeczy, które w sobie trzymałam, nie były moje, poczułam ulgę i wreszcie w moim życiu zagościł spokój i zaufanie. Zrozumiałam, że nie muszę szukać niczego na zewnątrz, bo wszystko, czego potrzebuje mam już w sobie.

Human Design pozwolił mi być sobą. Wtedy się zakochałam. W sobie, ale też w Human Design. Dzisiaj patrząc na wykresy ludzi, widzę ich moc i drzemiący w nich potencjał, którego często oni zupełnie w sobie nie dostrzegają, obudowani uwarunkowaniami i błędnymi przekonaniami.

Pokazywanie ludziom, jak wielkimi są istotami i co mają do zaoferowania światu, po prostu będąc sobą, codziennie mnie rozpala. Poprzez przekazywanie im wiedzy o sobie, staram się rozkochać ich w sobie samych na nowo. Dostrzec jak są perfekcyjni, wartościowi i niesamowici.

Decyzja o studiach Human Design w Stanach Zjednoczonych, była jedną z bardziej oczywistych wyborów w moim życiu. Czułam to całą sobą, choć początkowo zrobiłam to dla siebie i nie miałam wobec tego konkretnych planów. Human Design przyszło do mojego życia samo i tak pozostało. Dziś wiem i czuję, że jestem dokładnie w tym miejscu, w którym powinnam być. Życie nie raz mi dało mi jasny znak, że to właśnie moja ścieżka. Przekazuję Human Design nie tylko poprzez wiedzę i słowa, ale przede wszystkim pokazując jak to działa na własnym przykładzie.

Staram się pomagać ludziom przypomnieć sobie, kim są.

Kim jestem?

Kiedyś odpowiedziałabym pewnie jak większość z nas, że jestem Ola i zajmuje się dość tajemniczo brzmiącą dziedziną nauki: Human Design.

Ale tak prawdę jestem Ola – Manifestujący Generator z Autorytetem Emocjonalnym o profilu 4/6 i Prawokątną Ścieżką Śpiącego Feniksa. Teraz to dopiero brzmi tajemniczo! Ale wszystko jest proste, zrozumiałe i przede wszystkim tak oczyszczające, gdy zrozumiesz, co kryje się za tymi pojęciami.

Z przyjemnością wprowadzę Cię w fascynujący świat nauki Human Design.

Poznaj mnie

W życiu robiłam różne rzeczy, wiele próbowałam, wiele doświadczałam, zarówno tego dobrego, jak i tego złego, a wszystko to doprowadziło mnie do tego miejsca.

W życiu nie ma przypadków. Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu i ostatecznie ma doprowadzić nas na właściwą ścieżkę. Czuję całą sobą, że po tej długiej podróży, eksploracji różnych zakamarków, a nawet błądzeniu, w końcu znalazłam swój kierunek. Drogę, która została mi zadana do realizacji tutaj, w tym świecie.

Czy to co czuję i robię dziś zawsze było mi bliskie? Zdecydowanie nie! Zawsze uważałam się za osobę twardo stąpającą po ziemi. Umysł ścisły, magister budownictwa, osoba o wielkich ambicjach zawodowych, założycielka swojej pierwszej firmy w wieku 21lat, pracoholiczka, wznosząca umysł na piedestał, kobieta niezależna, chcąca udowodnić całemu światu, że jest warta, wychodząca z założenia, że nic samo nie przychodzi, a na godne życie trzeba sobie zapracować.

A dziś?

Dziś kiedy o tym piszę, uśmiecham się do siebie, bo widzę wszystkie programy i uwarunkowania, które przejęły kontrolę nad moim życiem. Dziś jestem już zupełnie inną osobą. Jestem prawdziwą Sobą i widzę świat zupełnie inaczej. Jestem wdzięczna za wszystkie moje życiowe lekcje i za to, że doprowadziły mnie do tego miejsca. Do świadomości. Zrozumienie wniosło w moje życie spokój, akceptację, miłość i niesamowitą moc. Odmieniło się całkowicie moje spojrzenie na świat i podejście do spraw, zarówno tych codziennych, jak istotnych dla całej społeczności. Świadomość dała mi możliwość doświadczania życia na zupełnie innym poziomie i to całkowicie zmieniło jakość mojego życia.

Dzisiaj podążam za swoim głosem. Odkrywam i eksploruję świat, zarówno ten wewnętrzny, jaki i zewnętrzny. Zachwycam się i zadziwiam tym, co pojawia się w moim życiu. Bo to naprawdę jest magia. Poprzez odnalezienie mojej drogi, staram się pomagać innym odnaleźć ich własną.

Świat daje nam nieskończone możliwości, wystarczy się tylko na nie otworzyć. W każdym z nas drzemie niesamowity potencjał, trzeba tylko wiedzieć jak go aktywowować.

Mam nadzieję, że będę mogła Ci w tym pomóc.