Blueprint Human Design – indywidualne opracowanie

To ponad 100-stronicowe narzędzie i Twój przewodnik po unikalnym projekcie, który przeprowadzi Cię przez proces transformacji, pozwoli Ci żyć w wyrównaniu ze Sobą i doświadczyć wyjątkowego potencjału, który się w Tobie kryje.

Możliwość zamówień wstrzymana do odwołania z uwagi na wewnętrzne integracje i rodzenie się nowego.
Wszystko płynie i będzie w idealnym czasie.

700,00 

czas realizacji OK. 14 dni

Blueprint to rozbudowane narzędzie, które jest nie tylko odczytem Twojej unikalnej natury, ale indywidualnym przewodnikiem, który ma za zadanie przeprowadzić Cię przez proces transformacji. Pozwala on na zbudowanie solidnego fundamentu w najważniejszych obszarach Twojej mechaniki, które aktywują wszystko co jest dalej. Ma za zadanie wzmocnić Cię poprzez rozpoznanie swojego indywidualnego potencjału oraz zwiększyć Twoją świadomość w zakresie całego spektrum Twojej natury, zarówno w wysokiej, jak i niskiej ekspresji.

Blueprint ma charakter kontemplacyjny, by przyjrzeć się swojemu życiu i działaniu, ale ma także sprowokować Cię do uwolnienia od tego, co Ci nie służy i skierowania się w stronę obfitości, która jest w Tobie. Jest zaprojektowany tak, by dać Ci narzędzia do zwrócenia uwagi na niską ekspresję swoich genów i uwolnienia programów, schematów i przekonań, które nie są Twoje i blokują Cię przed odsłonięciem swojego pełnego potencjału. Poprzez praktyczne narzędzia zachęca do eksploracji i eksperymentowania, by doprowadzić Cię do osobistych odkryć i wzmocnić Cię w Twojej prawdziwej naturze. To ponad 100-stronicowa książka napisana o Tobie, w której poznasz opowieść swojego życia. Dowiesz się nie tylko tego, jaki potencjał się w Tobie kryje, ale Twój wzrok zostanie też skierowany na to, co nie działa i nie jest zgodne z Twoją naturą i jak rozwiązać te dylematy. Łatwo jest mówić o tym, co działa i co można osiągnąć w życiu, ale jak tam dojść? To właśnie zobaczenie zarówno tego, co jest możliwe, ale też obszarów niskiej ekspresji pozwala przekuć słabość w siłę i przetransformować życie.

Blueprint Human Design - opracowanie Twojej unikalnej natury

W Blueprincie rozkładam elementy Twojej konstrukcji na części pierwsze, by pomóc Ci połączyć się z tym, co jest Twoje i zacząć pewnie iść w stronę swojego prawdziwego Ja. Human Design otwiera przed Tobą możliwość kroczenia po ścieżce samoświadomości z mapą i konkretnymi wskazówkami, które będą Cię prowadzić i nawigować, by z każdym dniem odkrywać i doświadczać magię, która się w Tobie kryje. Daje Ci jasne instrukcje dotyczące najważniejszej mechaniki działania Twojego ciała, które pomogą Ci rozpocząć eksperymentowanie i zacząć odkrywać siebie na nowo. To niesamowita podróż, która otwiera przed Tobą możliwość życia bez oporu, znalezienia swojej ścieżki i kierunku w życiu, swojego celu i misji i otwiera Cię na obfitość i piękno tego, co kryje się w Tobie. Ale najważniejsze, że pozwala Ci świadomie obserwować mechanikę swojego ciała w akcji i cieszyć się swoją podróżą jako pasażer. Kiedy zaczynasz żyć w wyrównaniu ze swoją naturą zaczynasz po prostu BYĆ SOBĄ i ŻYĆ SWOIM ŻYCIEM.

Co znajdziesz w swoim indywidualnym opracowaniu?

- Typ, Strategię i Autorytet - jak podejmować decyzje
- Integrację - jak przetwarzasz i procesujesz informacje
- Życiowe drogowskazy - sygnały, które wskazują czy jesteś na dobrych torach czy nie
- Profil - jak wchodzisz w interakcję ze światem
- Otwarte centra - gdzie jesteś podatna na uwarunkowania i gdzie masz możliwość zdobywania największej wiedzy
- Zdefiniowane centra - aspekty, na których możesz polegać i które projektujesz na innych ludzi
- Kanały - Twoje wewnętrzne dary i talenty
- Motywy wiodące - jakości, które związane z Twoją unikalną misją

Wszystkie elementy zawierają opisy zarówno wysokiej, jak i niskiej ekspresji, dodatkowo obszary, na które warto zwrócić uwagę, narzędzia rozpoznania zachowań, ciekawostki, pytania pomocnicze i afirmacje. To połączenie wiedzy, doświadczenia z własnej transformacji, pracy z ludźmi oraz opracowanego przeze mnie autorskiego konceptu z zastosowaniem procedur i technik dekodowania wchłoniętych programów i wyciągania ich na płaszczyznę świadomości oraz odblokowywania potencjału zapisanego w unikalnym Blueprincie DNA.

Czas realizacji około 14 dni.
Opracowanie przesyłane jest w formie elektronicznej.

Zanim zakupisz Blueprint zapytaj siebie, czy czujesz rezonans z Human Design i czy do tego wzywa Cię ciało? W ten sposób upewnisz się, że jest to dla Ciebie odpowiedni kierunek, a ta wiedza będzie stanowić dla Ciebie wartość i ważny punkt na Twojej ścieżce.

Podobne produkty

Zaawansowana analiza Human Design to wejście w głębsze zrozumienie tego, jak działa Twój unikalny projekt.

Zaawansowana analiza projektu
z Blueprintem

500,00 

Indywidualna konsultacja Human Design to sesja 1:1, by pomóc zrozumieć działanie unikalnego projektu

Konsultacja indywidualna Human Design

500,00