Promocja!

Blueprint Human Design – indywidualna mapa ścieżki życia

Blueprint jest mapą Twojej ścieżki życia, który pozwala lepiej zrozumieć istotę swojej podróży oraz motywy i wyzwania, które na niej czekają. Jest osobistą drogą przebudzenia w świadomości swojej prawdziwej natury i roli.

600,00 

czas realizacji OK. 14 dni

Blueprint jest mapą Twojej życiowej ścieżki i przewodnikiem, który ma na celu wnieść w Twoje życie świadomość i akceptację motywów, wyzwań oraz doświadczeń, które na niej czekają. Prowadzi Cię do odsłonięcia wewnętrznej mądrości i połączenia się ze swoją prawdziwą tożsamością. Ma za zadanie skierować Twoją uważność na konkretne wzorce, które poprowadzą Cię do przebudzenia w swojej unikalnej roli.

Życie jest ścieżką odkrywania swojej prawdziwej natury i powrotu do domu. Wszystko, czego doświadczamy, jest tu po to, by pomóc nam się przebudzić i przypomnieć sobie o tym, o czym zapomnieliśmy. Zrzucić wszystkie warstwy tego, co nie jest nasze i czym nie jesteśmy, dokopując się do naszej prawdziwej istoty. Czasem poruszamy się w tym wszystkim jak we mgle, nie wiedząc już co jest nasze, uwięzieni przez zewnętrzne przekonania na temat siebie, życia i świata. Staramy się zrozumieć sens, nadać jakiś kierunek i zrozumieć kim jesteśmy. Ale nic z zewnątrz nie da nam tych odpowiedzi, ponieważ wszystko kryje się w nas. Human Design nie jest po to, by dać Ci rozwiązania na życie. Jest narzędziem, które jak nić Ariadny, może wyprowadzić Cię z ciemnego labiryntu i rozświetlić drogę do siebie. Daje Ci mapę i instrukcję, która pomoże Ci nauczyć się języka swojego ciała, zrozumieć swoją drogę i wyzwania oraz nawigować w życiu w wyrównaniu, by stanąć w pełni w swojej mocy i przebudzonej świadomości.

'Wszyscy zmierzamy do tego samego miejsca. Każdy tylko swoją własną drogą.'

W Blueprincie skupiam się na ścieżce transformacji. Moim celem jest pokazanie Tobie zarówno mądrości światła, jak i cienia, które niosą ze sobą poszczególne elementy natury Twojej drogi. Kierując uważność na to, co istotne w Twojej unikalnej podróży, możesz zacząć eksplorować to w sposób świadomy i dokonywać nowych odkryć. Zmiana percepcji i sposobu patrzenia na życie jest kluczem do przetransformowania całej swojej ścieżki. Narzędzie to ma zaprowadzić Cię do rozpuszczenia oporu i odnalezienia w życiu lekkości, radości i przepływu To niesamowita podróż, która otwiera Cię na doświadczanie życia w pełni, jego obfitość i piękno, które kryje się we wszystkim, co jest. Gdy zmienia się Twoja perspektywa i kontekst życia, zmienia się wszystko.

Co znajdziesz w swoim indywidualnym opracowaniu?

- Typ, Strategię i Autorytet, które pomogą Ci połączyć się z wewnętrznym głosem w sobie oraz nauczą komunikacji ze światem
- Życiowe drogowskazy, które umożliwią Ci właściwą nawigację i rozpoznawanie odpowiednich kierunków
- Zdefiniowane centra, które są stale obecnymi i często nadaktywnymi obszarami życia
- Otwarte centra, które są Twoimi oknami na świat i pozwalają Ci wyrównać się w pozycji mądrego obserwatora i świadka
- Wewnętrzną integrację, która mówi o wewnętrznej spójności i sposobie wchodzenia w interakcję ze światem
- Profil, który opisuje Twój kostium na życie i charakter ścieżki
- Kanały, które są stałymi ścieżkami ekspresji Twojej świadomości
- Motywy wiodące, które są centralnym tematem Twojego życia i życiowej misji

Orientacyjny czas realizacji: 14 dni.
Opracowanie przesyłane jest w formie elektronicznej.