Blueprint Human Design – indywidualne opracowanie

To ponad 100-stronicowe narzędzie i Twój przewodnik po unikalnym projekcie, który przeprowadzi Cię przez proces transformacji, pozwoli Ci żyć w wyrównaniu ze Sobą i doświadczyć wyjątkowego potencjału, który się w Tobie kryje.

700,00 

Blueprint w fazie nowych inspiracji
i integracji. Realizacja po 28 sierpnia.

czas realizacji OK. 14 dni

Blueprint to rozbudowane narzędzie, które jest nie tylko odczytem Twojej unikalnej natury, ale indywidualnym przewodnikiem, który ma za zadanie przeprowadzić Cię przez proces transformacji. Pozwala on na zbudowanie solidnego fundamentu w najważniejszych obszarach Twojej mechaniki, które aktywują wszystko co jest dalej. Ma za zadanie wzmocnić Cię poprzez rozpoznanie swojego indywidualnego potencjału oraz zwiększyć Twoją świadomość w zakresie całego spektrum Twojej natury, zarówno w wysokiej, jak i niskiej ekspresji.

Blueprint ma charakter kontemplacyjny, by przyjrzeć się swojemu życiu i działaniu, ale ma także sprowokować Cię do uwolnienia od tego, co Ci nie służy i skierowania się w stronę obfitości, która jest w Tobie. Jest zaprojektowany tak, by dać Ci narzędzia do zwrócenia uwagi na niską ekspresję swoich genów i uwolnienia programów, schematów i przekonań, które nie są Twoje i blokują Cię przed odsłonięciem swojego pełnego potencjału. Poprzez praktyczne narzędzia zachęca do eksploracji i eksperymentowania, by doprowadzić Cię do osobistych odkryć i wzmocnić Cię w Twojej prawdziwej naturze. To ponad 100-stronicowa książka napisana o Tobie, w której poznasz opowieść swojego życia. Dowiesz się nie tylko tego, jaki potencjał się w Tobie kryje, ale Twój wzrok zostanie też skierowany na to, co nie działa i nie jest zgodne z Twoją naturą i jak rozwiązać te dylematy. Łatwo jest mówić o tym, co działa i co można osiągnąć w życiu, ale jak tam dojść? To właśnie zobaczenie zarówno tego, co jest możliwe, ale też obszarów niskiej ekspresji pozwala przekuć słabość w siłę i przetransformować życie.

Blueprint Human Design - opracowanie Twojej unikalnej natury

W Blueprincie rozkładam elementy Twojej konstrukcji na części pierwsze, by pomóc Ci połączyć się z tym, co jest Twoje i zacząć pewnie iść w stronę swojego prawdziwego Ja. Human Design otwiera przed Tobą możliwość kroczenia po ścieżce samoświadomości z mapą i konkretnymi wskazówkami, które będą Cię prowadzić i nawigować, by z każdym dniem odkrywać i doświadczać magię, która się w Tobie kryje. Daje Ci jasne instrukcje dotyczące najważniejszej mechaniki działania Twojego ciała, które pomogą Ci rozpocząć eksperymentowanie i zacząć odkrywać siebie na nowo. To niesamowita podróż, która otwiera przed Tobą możliwość życia bez oporu, znalezienia swojej ścieżki i kierunku w życiu, swojego celu i misji i otwiera Cię na obfitość i piękno tego, co kryje się w Tobie. Ale najważniejsze, że pozwala Ci świadomie obserwować mechanikę swojego ciała w akcji i cieszyć się swoją podróżą jako pasażer. Kiedy zaczynasz żyć w wyrównaniu ze swoją naturą zaczynasz po prostu BYĆ SOBĄ i ŻYĆ SWOIM ŻYCIEM.

Co znajdziesz w swoim indywidualnym opracowaniu?

- Typ, Strategię i Autorytet - jak podejmować decyzje
- Integrację - jak przetwarzasz i procesujesz informacje
- Życiowe drogowskazy - sygnały, które wskazują czy jesteś na dobrych torach czy nie
- Profil - jak wchodzisz w interakcję ze światem
- Otwarte centra - gdzie jesteś podatna na uwarunkowania i gdzie masz możliwość zdobywania największej wiedzy
- Zdefiniowane centra - aspekty, na których możesz polegać i które projektujesz na innych ludzi
- Kanały - Twoje wewnętrzne dary i talenty
- Motywy wiodące - jakości, które związane z Twoją unikalną misją

Wszystkie elementy zawierają opisy zarówno wysokiej, jak i niskiej ekspresji, dodatkowo obszary, na które warto zwrócić uwagę, narzędzia rozpoznania zachowań, ciekawostki, pytania pomocnicze i afirmacje. To połączenie wiedzy, doświadczenia z własnej transformacji, pracy z ludźmi oraz opracowanego przeze mnie autorskiego konceptu z zastosowaniem procedur i technik dekodowania wchłoniętych programów i wyciągania ich na płaszczyznę świadomości oraz odblokowywania potencjału zapisanego w unikalnym Blueprincie DNA.

Czas realizacji około 14 dni.
Opracowanie przesyłane jest w formie elektronicznej.

Zanim zakupisz Blueprint zapytaj siebie, czy czujesz rezonans z Human Design i czy do tego wzywa Cię ciało? W ten sposób upewnisz się, że jest to dla Ciebie odpowiedni kierunek, a ta wiedza będzie stanowić dla Ciebie wartość i ważny punkt na Twojej ścieżce.

Informacje dodatkowe

Dodatkowo Blueprint Extension?

nie, tak

„Jestem Ci szalenie wdzięczna za ogrom i jakość informacji, które przekazałaś w Blueprincie. Muszę przyznać, że gdy zaczęłam go czytać, złapałam się parokrotnie na myśleniu: 'No tak, ale to przecież oczywiste, dokładnie tak działam, gdzie tu filozofia?’. I okazuje się, że ot, w tym właśnie cała filozofia, że zupełnie się nie znamy, a jednak piszesz o mnie, jakbym była otwartą książką, którą przewertowałaś już milion razy i znasz ją na wylot. I poczułam się dzięki temu tak magicznie, taka zobaczona i wyjatkowa, z przeświadczeniem, że jest tutaj dla mnie miejsce, mogę być potrzebna innym i za to doceniona. Chcę Ci bardzo mocno podziękować za Twoje przewodnictwo i pomoc w stworzeniu ciepłej, bezpiecznej i spokojnej przestrzeni do refleksji i zadbania o siebie.”

Projektor 5/1

„Dostałam dzisiaj swój Blueprint i przeczytałam dopiero kilka pierwszych stron, a już płaczę z wdzięczności i ulgi. To jest dla mnie naprawdę niesamowite, że nareszcie czuję, że idę dobrą drogą, że nie muszę wątpić w samą siebie, tylko uważnie słuchać.”

Manifestor 3/5

„Muszę to powiedzieć, od pół roku moje życie odmienia się w zawrotnym tempie. Zewnętrznie niby nic, ale wewnętrznie totalna rewolucja. Nic nie robię, tylko pozwoliłam nieść się moim odczuciom. Dałaś mi potężne narzędzie. Moje puzzle wskakują na swoje miejsce. Dziękuję.”

Generator 2/4

Chciałam podzielić się tym, żę Blueprint to jedno z najsilniejszych narzędzi prowadzących do uzdrowienia, z jakimi miałam styczność, a było tego wiele. Każde słowo potęgowało we mnie świadomość, że tak! To jest to! W końcu drogowskaz, na który tyle czekałam. Myślę, że wiesz Olu, ile robisz dla ludzi, ale ja powiem jeszcze raz: robisz to dobrze i rób to jak najdłużej! Żeby nam wszystkim było lepiej i żebyśmy się uczyli, bo inaczej po co nas takie bezcelowe życie? Bądź naszym światłem.”

Manifestor 6/2

„Olu, dziękuję za Twoją pracę, za to, że ruszyłaś swoją drogą, by pomóc innym podążać ich własnymi.

Generator 3/5

„Nie jestem zupełnie zielona w zakresie HD, jak tylko to odkryłam kilka miesięcy temu, każdego dnia coś czytam, szukam, ćwiczę, dowiaduję się. Także zamówiłam wcześniej opis od popularnej osoby zza granicy, miałam też odczyt 1:1 z inną osobą i muszę Ci powiedzieć całkowicie otwarcie: Twój materiał jest niesamowicie przygotowany. OD razu czuje się ten ogrom pracy, który w to włożyłaś, tą głębię, a nie tylko powierzchowne informacje, które można znaleźć samemu w sieci.”

Projektor 1/3

„Jestem Ci bardzo wdzięczna za wysiłek, serce, intuicję, jaką włożyłaś w ten projekt. Od dłuższego czasu szukałam osoby do analizy HD, ale do żadnej nie byłam przekonana na 100%, a jak zobaczyłam Twój profil to poczułam, że mogłabym się z Tobą zaprzyjaźnić i że masz wrażliwosc i przestrzeń na drugiego człowieka. I tak jak jest napisane w Blueprincie, że Projektorzy potrafią zobaczyć drugą osobę, ale nie są w stanie zobaczyć siebie, tak ja właśnie potrzebowałam zostać zobaczoną, taką, jaką jestem. Jeszcze raz dziękuję za stworzenie tej pięknej przestrzeni, która stała się dla mnie lustrem i w której moja natura została uhonorowana.”

Projektor 4/6

„Chciałam Ci bardzo podziękować za Blueprint i Twoją robotę. Uważam Human Design za niesamowite narzędzie – sama ostatnie 2 lata spędziłam na odkrywaniu siebie od MBTI, testów gallupa, astrologię przez numerologię, aż doszłam do Human Design. Mimo, że wiele informacji się pokrywa i wiele już wiedziałam, to muszę powiedzieć, że dopiero przy Human Design poczułam pełen obraz i zrozumienie, ale też dostałam jasne wskazówki jak działać.”

Generator 3/5

„Nie mam słów, które mogą opisać to jak jestem wdzięczna. Wspaniałe słowa, wszystko jest w punkt i rezonuje z nami na każdym poziomie. Jest nam lżej czytając to! Jesteśmy szczęśliwe, że tak dogłęnie nas zobaczyłaś! Wdzięczność ogromna. I podziękowanie za Twoją misję tutaj na Ziemi.”

Generator & Projektor

Podobne produkty

Zaawansowana analiza Human Design to wejście w głębsze zrozumienie tego, jak działa Twój unikalny projekt.

Zaawansowana analiza projektu
z Blueprintem

500,00 

Indywidualna konsultacja Human Design to sesja 1:1, by pomóc zrozumieć działanie unikalnego projektu

Konsultacja indywidualna Human Design

500,00