Analiza projektu Human Design

Analiza Human Design to wielopoziomowa synteza elementów Twojego projektu, które daje precyzyjne zrozumienie Twojej indywidualnej mechaniki i ścieżki życiowej. Otwiera przed Tobą zupełnie nowy poziom samoświadomości.

Spotkanie online 60 min

SPOTKANIA USTALANE INDYWIDUALNIE

Suma poszczególnych elementów projektu, nigdy nie jest równa polu kwantowemu, które tworzy się poprzez połączenie ich w całość. Analiza Human Design jest syntezą i połączeniem aspektów Twojego indywidualnego projektu na wielu poziomach. Pozwala na spojrzenie na projekt z szerszej perspektywy i ujęcie holistyczne, by lepiej zrozumieć jak działa Twój unikalny projekt. Umożliwia naświetlnie Twojego unikalnego potencjału, dotarcie do esencji tego, co masz do zaoferowania i przekazania światu oraz indywidualnej roli. Pozwala też przyjrzeć się wewnętrznym dylematom oraz miejscom, które mogą stanąć na Twojej drodze do uwolnienia swojego pełnego potencjału oraz dać na nie konkretne rozwiązania. Potrafi uzmysłowić Ci pewne aspekty, które mogą pozostawać poza Twoim świadomym dostępem i uzdrowić je poprzez zrozumienie.

Podczas analizy patrzę na Twój wykres jak na żywy organizm i opowiadam historię Twojego życia, tak, by pomóc Ci lepiej zrozumieć siebie, swoją ścieżkę oraz indywidualny potencjał. Analiza pozwala na połączenie wszystkiego w spójny, logicznie działający mechanizm i pokazanie niezwykłej ciągłości genetycznej, która w nim jest. Wszystko, co znajduje się w wyposażeniu twojego pojazdu ma znaczenie i sens dla Twojej życiowej drogi. Podczas analizy możemy zobaczyć Twoje główne obszary życiowych lekcji i wyzwań, które są Twoją ścieżką do wzrostu.

Podejście to jest unikalne i skupione na jak największej precyzji w odczycie projektu w sposób ukierunkowany na charakterystykę indywidualnej jednostki. Mechanika Twojej Strategii, Autorytetu, kanały, bramki nie są już ogólne, tylko podane w konkretny i unikalny dla Ciebie sposób, obejmujący zawsze odniesienie do całego projektu. Analiza polega na holistycznym połączeniu wielu poziomów i warstw Human Design oraz syntezie ich, by zrozumieć jak działa Twoje ciało. Cała analiza operuje na słowach kluczach, które odgrywają istotną rolę w procesie aktywacji potencjałów w ciele. Podczas spotkania poruszamy się na wielu obszarach systemu Human Design, od Strategii i Autorytetu, przez Centra, Obiegi, Strumienie, Kanały, Bramki, Linie, po formaty energii, energie wiodące i Krzyż Inkarnacji.

To niesamowita podróż i opowieść o Tobie, która ma za zadanie wzmocnić Cię w Twoim indywidualnym potencjale i wesprzeć w Twoim Eksperymencie poprzez szersze spojrzenie na rzeczy. Dlatego analiza jest zalecana dla osób, które mają już zbudowany fundament w zakresie najważniejszej mechaniki projektu i są już w procesie eksperymentowania w życiu.

Analiza Human Design jest w formie spotkania online. Spotkanie trwa 60min. Jest nagrywane i przesyłane do Ciebie po spotkaniu, żeby można było w pełni skupić na BYCIU podczas rozmowy na żywo.
Terminy spotkań uwalniane są okresowo - informacje o dostępności podaje na Instagramie oraz przesyłam w formie Newslettera.

*Spotkanie jest dedykowane dla osób, które posiadają już fundament w zakresie Human Design. Które posiadają swój Blueprint lub eksperymentują na podstawie zdobytej wiedzy i własnej samoświadomości. Jeśli chcesz rozpocząć swój życiowy Eksperyment, do zbudowania fundamentu wiedzy na temat swojego unikalnego projektu polecam Blueprint.

Podobne produkty

Blueprint - projekt Human Design, insturkcja do Twojej unikalnej natury i mechaniki.

Blueprint – indywidualny projekt Human Design

600,00 

Indywidualna konsultacja Human Design to sesja 1:1, by pomóc zrozumieć działanie unikalnego projektu

Konsultacja indywidualna Human Design

500,00