Analizy i konsultacje Human Design

Aleksandra Czerwińska w kawiarni w Paryżu, przygotowująca wykresy z Typem Human Design

Jestem tu po to, byś Ty zrozumiał kim jesteś

Moją misją nie jest mówić Ci, co powinieneś zrobić. Jestem tu po to, by pomóc Ci poznać siebie i powrócić do swojej autentycznej natury. By przekazać Ci instrukcje dotyczące Twojej unikalnej mechaniki, która pomoże Ci odsłonić swoją prawdziwą naturę. Human Design pozwala na precyzyjny odczyt naszego DNA, by rozpocząć proces transformacji i zmiany niskiej ekspresji genów w wysoką, uwalniając tym samym pełny potencjał osoby, którą zostałeś zaprojektowany by być.

Czy jesteś gotowy na spotkanie ze swoim prawdziwym ja i odkrycie drzemiącej w Tobie mocy i potencjału? Jeśli tak – trafiłeś właściwie.

 

„Profesjonalna analiza Human Design, poprzez słowa klucze i odpowiednie sekwencje, aktywuje odpowiednie kody w naszym DNA, tak, by odblokować najwyższy potencjał, który jest w Tobie zapisany. Dzięki tej wiedzy i wdrożeniu jej w swój własny eksperyment, jesteś w stanie odwrócić zmiany epigenetyczne – zmiany ekspresji swoich genów, które nastąpiły w wyniku uwarunkowań, nabytych w ciagu naszego Twojego życia i zacząć BYĆ SOBĄ.”

Odczyt i analiza Human Design

Analiza Human Design to proces złożony z wielu elementów i działający na wielu płaszczyznach. To istna instrukcja do Ciebie. Mówi o mechanice Twojego ciała, Twoim unikalnym procesie decyzyjnym, o tym jak przetwarzasz i procesujesz informacje, jakie są Twoje dary, talenty, sposób wchodzenia w interakcję ze światem i uwalniania swojego potencjału i wiele innych. To narzędzie, które otwiera Ci drogę do poznania siebie i powrotu do swojej prawdziwej natury. Ta wiedza przynosi zrozumienie, oczyszczenie, ulgę, spokój oraz pozwala zacząć żyć bez oporu, w pełnym zaufaniu do siebie i życia. Przede wszystkim jednak pozwala nam zrozumieć kim jesteśmy i jak poruszać się zgodnie z geometrią naszego ciała, by podejmować decyzje zgodne ze sobą i poruszać się w tym życiu w przepływie, a nie iść pod prąd i osiągnąć obfitość i swój maksymalny potencjał.

We współczesnym społeczeństwie przyjęło się, że życie nie składa się z samych przyjemności, ze nic samo się nie zrobi i tylko ciężka praca popłaca. To wszystko uwarunkowania i programy. Większość z nas jest daleko od swojej natury i zamiast wykorzystywać to, co ma w sobie, goni za czymś, czego nie ma, a próbuje zdobyć. To tworzy opór, którzy może przejawiać się w naszym życiu na różne sposoby: trudności, przeszkody, frustracja, złość, a także schorzenia i choroby ciała. We wszystkim chodzi o podążanie zgodnie z naszymi genami i tym, co zostało w nich zapisane.

Analiza Human Design to precyzyjny odczyt kodu genetycznego. Poprzez odpowiednie przekazanie wiedzy działa nie tylko na poziomie umysłu, ale konkretne sekwencje słów kluczy odblokowują potencjał na poziomie naszego DNA. Analiza Human Design rozpoczyna proces dekondycjonowania – odwracania zmian ekspresji genów, które nastąpiły w procesie warunkowania przez czynniki zewnętrzne w ciagu naszego życia, a także te dziedziczone. Mówi o tym epigenetyka. Proces też pozwala odsłonić i aktywować wysoką ekspresję naszego DNA i żyć jako osoba, którą zostaliśmy zaprojektowani, by być. Dzięki temu możemy zacząć doświadczać prawdziwego życia, wykorzystując swój pełen potencjał i być świadkiem, jak wszystko wspiera nas w naszej drodze i realizacji misji, która została nam tu wyznaczona.

Rozkoduj swoje DNA i aktywuj najwyższy potencjał swojej autentycznej natury.

Human Design bodygraph do analizy i czytania wyjatkowej natury. Manifestujący Generator o profilu 4/6 z autorytetem emocjonalnym
Human Design Bodygraph chart. Wykres Projektora o autorytecie w Centrum Śledziony.

Ola, spadłaś mi z nieba. Jestem tak bardzo wdzięczna za każde słowo. Jeszcze nie do końca wszystko rozumiem, głowa się buntuje, bo jakieś procesy miałam za sobą, jakieś podjęte decyzje, ale ciagle czułam się tak bardzo zagubiona. Rozdarta, jakbym miała dwie osoby we wnętrzu. Czułam tak bardzo dużo, że miałam wrażenie, że zwariuje. Energia życiowa, o której piszesz napędza mnie do granic możliwości i niestety nie pozwalam sobie na przerwę, mimo, że w głębi duszy czuję, że jest ona kluczowa i ciągle ląduję z frustracją. Teraz wszystko jest jasne. Tyle lekcji dla mnie. Tyle prawd. Pięknie Ci za to dziękuję. Jesteś dla mnie wielka. Pełna uznania Twojej pracy.

- Kasia

Pomogłaś już tylu osobom poznać lepiej samego siebie i odnaleźć właściwą ścieżkę w życiu i chcę Ci za to podziękować – za to, że jesteś, za to co robisz, za to, że wnosisz tyle dobrego do życia innych ludzi. Wierzę, że dzięki Tobie również ja odnajdę w życiu to, czego szukam.

- Mateusz

Szkoda, że nie spotkałem Cię z tą wiedzą 20 lat temu. Tyle mniej więcej zajęło mi dojście do pewnych rzeczy, o których Ty powiedziałaś, nawet mnie nie znając. Zaoszczędziłbym trochę czasu.

- Zbigniew

Chciałam z całego serca podziękować Ci za analizę. Ostatnio przechodziłam gorszy okres, miałam dużo pretensji do siebie, że nie mogę się zmotywować, że nie jestem tak efektywna, jak osoby z mojego otoczenia. Byłam cały czas zdemotywowana, zmęczona, bez życia. Zaczęłam już sobie wmawiać, że coś ze mną nie jest w porządku. Uwierz mi Ola, że wzruszyłam się dowiadując się od Ciebie, że wszystko ze mną okej. Rozwiałaś wiele moich wątpliwości. Z kilku kwestii zdawałam sobie sprawę, jednak nie łączyłam kropek w całość. Naprawdę poczułam ulgę i spokój. Wiem na czym się skupić, w którą stronę podążać, jakie dary rozwijać – bezcenna wiedza! Jestem bardzo wdzięczna, ze trafiłam na Ciebie. Robisz genialną robotę. Dziękuję!

- Joanna

Konsultacja i analiza on-line Human Design. Rozmowa z terapeutą i psychologiem przez internet.

Konsultacje

Human Design jest w stanie pomóc nam na bardzo wielu poziomach. Jesteśmy w stanie odmienić nasze życie na płaszczyźnie zawodowej, prywatnej, emocjonalnej, psychicznej, a także fizycznej. Nasze schorzenia, choroby, niepowodzenia i porażki wynikają z tego, że nie znamy siebie i działamy zgodnie ze sobą, a nie dlatego, że coś jest z nami nie tak. Po raz pierwszy mamy dostęp do tak precyzyjnego i dopasowanego do naszej indywidualnej natury narzędzia, które jest w stanie pomóc nam poruszać się w życiu zgodnie z naszą mechaniką i czerpać z tego niesamowite korzyści. Mamy możliwość poznać co tak naprawdę znaczy być człowiekiem i co się w nas kryje. Możemy zacząć cieszyć się życiem w pełni, działać bez oporu z niepohamowaną radością, satysfakcją, sukcesem i świadomością.

Konsultacja skupia się na konkretnym obszarze, czymkolwiek to jest – biznes, praca, relacje, emocje. Na podstawie tego, co pokazuje Twój projekt, staram Ci pomóc spojrzeć inaczej na daną sytuację, dostrzec zależności, wspólnie przeanalizować i towarzyszyć Ci w osiągnięciu momentu ‚aha’. To moment, w którym zrozumienie osiąga nie tylko Twój umysł, ale następuje także odblokowanie na poziomie DNA. Pokazuję Ci także jak działać z wykorzystywaniem Twojej unikalnej natury – darów, talentów i mechanizmów. Najefektywniej uczymy się na własnych doświadczeniach i dzięki temu jesteśmy w stanie wyciągać użyteczne refleksje, lekcje i naukę. Na konsultacjach opieram się także na innych systemach, naukach, zdobytej wiedzy i doświadczeniu, a także perspektywie, głębi i intuicji, która wynika z mojego projektu HD. Wielopłaszczyznowa rozmowa jest w stanie uaktywnić pewne procesy i rozpocząć kolejny etap Twojego poznania siebie i wzrostu.

Szkolenia i warsztaty

Im więcej z nas wie, jak umiejętnie poruszać się w systemie Human Design, tym większa szansa, ze ta wiedza dotrze do jak największej ilości ludzi i odmieni ich życia. Nigdy nie jest za późno, by zacząć żyć naprawdę. Każdy z nas ma szansę w dowolnym momencie na rozpoczęcie procesu powrotu do siebie i spełnienia misji, która została mu tu zadana. Proces dekondycjonowania i odinstalowywania uwarunkowań, które nabyliśmy w trakcie naszego życia, wymaga czasu. Dlatego uważam, że wiedza Human Design jest przede wszystkim ważna pod kątem naszych dzieci i następnych pokoleń. Mamy niepowtarzalną szansę na umożliwienie im wzrastania w pełni swojej autentycznej natury, honorując ich unikalną mechanikę i wspierając naturalne dary i talenty. Dzięki temu możemy zapewnić im lepszą przyszłość i dokonać transformujących zmian na Ziemi. Wierzę, że kiedyś ta wiedza będzie tak oczywista i dostarczana jako wsparcie dla rodziców nowo narodzonych dzieci, by Ci mogli pominąć proces empiryczny i świadomie prowadzić swoje pociechy, gwarantując im życie, którego nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić.

Informacje o kursach i warsztatach wrzucam na moje social media oraz na stronę internetową. Już niedługo będą dostępne szczegóły.

Szkolenia, kursy i warsztaty Human Design prowadzone przez Aleksandrę Czerwińską, analityka i terapeutę